νέα αισθητική πρόταση

Αν έχετε κάποια ιδέα για το τι θέλετε να προσθέσουμε ή να αλλάξουμε στην ιστοσελίδα.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
κώστας
Δημοσιεύσεις: 7665
Εγγραφή: Δευ Μαρ 20, 2017 1:05 pm
Τοποθεσία: Νέα Κηφισιά https://kostas-tzouflas2.webnode.gr/
Επικοινωνία:

νέα αισθητική πρόταση

Δημοσίευση από κώστας » Πέμ Σεπ 20, 2018 12:03 pm

Νέα ιδέα, για να μην χαλαρώσει ο Άγγελος.
Έφτιαξα ένα demo με δύο μικροαλλαγές που πιστεύω θα βελτιώσουν την εμφάνιση του menu του forum. Μεγάλωσα και τόνισα τα άσπρα γράμματα των θεματικών και έγραψα με πιο μικρά γράμματα και πλάγια τις επεξηγήσεις κάτω από το θέμα της κάθε ενότητας. Δεν τα άλλαξα όλα για να μπορείτε να δείτε τη διαφορά. Αν σας αρέσουν οι αλλαγές, έχει τη διάθεση και μπορεί ο admin, θα πιάσει δουλειά!

Υγ. Τα επεξηγηματικά κείμενα, θα φαίνονται πολύ καλύτερα στο forum. Εδώ είναι απλά για να πάρετε μια ιδέα.
Υγ1. Το "ALLABOUTMS" είναι γραμμένο με λίγο πιο μεγάλα γράμματα σε σχέση με το "ΑΓΩΓΕΣ" και τις υπόλοιπες θεματικές για να ξεχωρίζει ιεραρχικά. Μου ξέφυγε και λίγο η στοίχηση του κειμένου αριστερά, αλλά αν μπει στο forum, δεν θα έχει πρόβλημα.
Υγ2. ΄Ισως το θέμα "Κεντρικό Site", να πρέπει να ξεχωρίσει από τα υπόλοιπα, όπως έγινε με την "Μουσική" στην "ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΟΤΗΤΑ"

Untitled-1.jpg
Untitled-1.jpg (964.57 KiB) Προβλήθηκε 2468 φορές
Η μεγαλύτερη ηθική ικανοποίηση, είναι να βλέπεις τη φωτεινότητα που βγάζει ένα ευχαριστημένο πρόσωπο και να ξέρεις ότι κι΄ εσύ έχεις συμβάλλει σ΄ αυτό.

agathan
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1467
Εγγραφή: Τρί Φεβ 21, 2017 3:58 am

Re: νέα αισθητική πρόταση

Δημοσίευση από agathan » Παρ Σεπ 21, 2018 2:15 am

αυτα μου τα εχεις ξαναπει σε μηνυμα και σου ειχα πει οτι θα δω αν και πως θα γινουν :nose_pick:

Άβαταρ μέλους
κώστας
Δημοσιεύσεις: 7665
Εγγραφή: Δευ Μαρ 20, 2017 1:05 pm
Τοποθεσία: Νέα Κηφισιά https://kostas-tzouflas2.webnode.gr/
Επικοινωνία:

Re: νέα αισθητική πρόταση

Δημοσίευση από κώστας » Παρ Σεπ 21, 2018 4:44 pm

Το ξέρω! Απλά είπα να το δουν κι΄ άλλοι, να πουν τη γνώμη τους, για να μην ταλαιπωριέσαι άδικα, αν δεν αξίζει τον κόπο.
Η μεγαλύτερη ηθική ικανοποίηση, είναι να βλέπεις τη φωτεινότητα που βγάζει ένα ευχαριστημένο πρόσωπο και να ξέρεις ότι κι΄ εσύ έχεις συμβάλλει σ΄ αυτό.

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης