Το καφέ της καρδιάς μας

Το κομμάτι του forum για να συζητήσετε ότι σας προβληματίζει ή απασχολεί στην καθημερινότητα σας, ή να κάνετε ένα διάλειμμα.
Άβαταρ μέλους
Ντιανα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 2993
Εγγραφή: Παρ Μαρ 10, 2017 8:22 pm
Τοποθεσία: στην ♥ της Ελλαδας

Re: Το καφέ της καρδιάς μας

Δημοσίευση από Ντιανα » Δευ Μαρ 01, 2021 7:31 pm

20181221_115324-01-01.jpeg
20181221_115324-01-01.jpeg (441.13 KiB) Προβλήθηκε 1228 φορές

Ηρθα σαν την ανοιξη :grin:
Καλο μηνα ομορφοπαιδα :grin:
Και δεν το βαζουμε κατω ο,τι κι αν μας τυχει :nose_pick: γεννημενοι αγωνιστες :have_a_nice_day:
if you can't fly, then run.
if you can't run, then walk.
if you can't walk, then crawl.
but whatever you do, you have to keep moving forward

MARINA
Δημοσιεύσεις: 790
Εγγραφή: Τετ Μαρ 15, 2017 6:38 pm
Τοποθεσία: Βορεια Ελλαδα

Re: Το καφέ της καρδιάς μας

Δημοσίευση από MARINA » Πέμ Μαρ 04, 2021 9:14 am

Καλημερα και καλο μηνα σε όλους και καλη Τσικνοπεμπτη!Ντιανα μου, είσαι σύμβολο!❤❤❤❤❤❤❤Σε σέβομαι απεριόριστα!Ελπίζω να βγάλεις άκρη με αυτό το φάρμακο που λέει ο Κώστας και να ηρεμήσεις από το βάσανο αυτό που σου προστέθηκε...Τι υπεροχή η ανοιξιάτικη παραμυθένια φωτο που μας έστειλες παραπάνω! :emojis-4: :emojis-4: :emojis-4: Αντμινατορες πρέπει να αλλάξουμε φωτο σε άνοιξη πια...
Ντιανα, πώς είσαι με τους σεισμούς?Είχατε ζημιές εκεί που είσαι?Κι εμείς το νιώσαμε γερά στα βόρεια!Φαντάζομαι εκεί!!!! @onion14@ @onion14@
C'est la vie!!!j'aime la vie!!!

Άβαταρ μέλους
Ντιανα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 2993
Εγγραφή: Παρ Μαρ 10, 2017 8:22 pm
Τοποθεσία: στην ♥ της Ελλαδας

Re: Το καφέ της καρδιάς μας

Δημοσίευση από Ντιανα » Κυρ Μαρ 07, 2021 3:15 am

Ειμαι 6οχλμ Λαρισας-Τυρναβου......οταν εγινε ο σεισμος ημουν κλεισμενη στο δωματιο....νομιζα θα γκρεμιστει το κτηριο.....δεν εχω ξαναζησει μεγαλυτερο σεισμο......δεν ηταν το μεγεθος αλλα η αισθηση γιατι ημουν εκει....μικρο το εστιακο βαθος πολυ μεγαλη η διαρκεια....ελεγα δεν θα τελειωσει ποτε....ακολουθησαν αμεσως δυό ακομα μεγαλοι....χθες ή προχθες (εχω χασει την αισθηση του χρονου - δυο βραδια λαγοκοιμηθηκα......μονο χθες βραδυ κοιμηθηκα πολυ ) ξαναγινε ενα 5,9 δυνατο πολυ. Γενικα νιωθω ανησυχη γιατι εχω μονιμα τήν αισθήση ότι κουναει.....αυτα :dizzy:
if you can't fly, then run.
if you can't run, then walk.
if you can't walk, then crawl.
but whatever you do, you have to keep moving forward

MARINA
Δημοσιεύσεις: 790
Εγγραφή: Τετ Μαρ 15, 2017 6:38 pm
Τοποθεσία: Βορεια Ελλαδα

Re: Το καφέ της καρδιάς μας

Δημοσίευση από MARINA » Τετ Μαρ 10, 2021 12:19 am

Πωπω φοβερό ήταν Ντιανα!Φαντάζομαι πώς ήταν!Ελπίζω να είναι καλύτερα τα πράγματα τώρα...Πώς είσαι με τη φαγούρα?Πώς είστε όλοι?Πού χάθηκε το καλό παιδί ο αντμιν μας βρε παιδιά, είναι καλά?Μίλησε κανείς μαζί του? @onion35@
C'est la vie!!!j'aime la vie!!!

MARINA
Δημοσιεύσεις: 790
Εγγραφή: Τετ Μαρ 15, 2017 6:38 pm
Τοποθεσία: Βορεια Ελλαδα

Re: Το καφέ της καρδιάς μας

Δημοσίευση από MARINA » Τετ Μαρ 10, 2021 12:27 am

Και αφού έκανα μια αναδρομή προς τα πίσω είδα ότι ο Άγγελος έχει να εμφανισθεί από Νοέμβρη και συνειδητοποίησα κιόλας ότι ούτε που του ευχήθηκαμε στη γιορτή του στις 8/11.Είναι καλά?Γνωρίζετε, μιλάτε? @onion35@ @onion14@
C'est la vie!!!j'aime la vie!!!

Άβαταρ μέλους
Ντιανα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 2993
Εγγραφή: Παρ Μαρ 10, 2017 8:22 pm
Τοποθεσία: στην ♥ της Ελλαδας

Re: Το καφέ της καρδιάς μας

Δημοσίευση από Ντιανα » Πέμ Μαρ 11, 2021 12:49 pm

Καλημερα ομορφα πλασματα :have_a_nice_day:
Μαρινα μου ο αντμιν μας καλα ειναι, αλλα πνιγεται με πολλες υποχρεωσεις :nose_pick:
Τον περιμενουμε να επανελθει δριμυτερος :grin:
Αλλα μονο ο αντμιν;;; ολοι χαθηκαν :nose_pick: ειμαστε σε κατασταση αποσυνθεσης :dizzy:
Με θλιβει πραγματικα αυτο, οταν σκεφτομαι με ποσο μερακι και αγαπη δημιουργησαμε το καινουριο σπιτι μας @onion2@
Που ειναι ολοι;; που εξαφανιστηκαν;;; ο Βαγγελης,η Κελυ, ο Πανος, ο Χαριτωνας, ο Γιαννης, η Μιμικαμ, η Σοφια και ποσοι ακομα... @onion14@ αλλα κι εμεις που ειμαστε πιο σταθεροι αραιωσαμε :faill: μου λειπει το αγγαθανακι, μου λειπει η βικυ, μου λειπει η kaiti, μου λειπεις κι εσυ Μαρινακι μου @onion2@ μονο ο Κωστας παραμενει σταθερη αξια και κραταει ζωντανό το φορουμ :have_a_nice_day:
Φταιμε :faill: ολοι :faill: κι αν καταληξει στα αζητητα εμεις θα φταιμε :faill: και στο χερι μας ειναι να του δωσουμε πνοη παλι :nose_pick: θυμηθειτε τον τιτλο εδω...ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ.... ποση καρδια αφησαμε εδω, θυμαστε;; :nose_pick: ποσα γελια, κλαμματα, χαρες και λυπες, μουσικες και καφεδες μοιραστηκαμε... :nose_pick:
Αξιζει να το εγκαταλειψουμε;;; τοση αγαπη του δωσαμε...δεν εχουμε αλλη; @onion14@
Ειμαι εδω προθυμη να το ξαραχνιασουμε και να το λειτουργησουμε και παλι με αγαπη :have_a_nice_day:
Ας μην εχουμε αλλο λοκ νταουν εδω....εδω ειναι στο χερι μας να το ακυρωσουμε :nose_pick:
Απο εσας εξαρταται :have_a_nice_day:
if you can't fly, then run.
if you can't run, then walk.
if you can't walk, then crawl.
but whatever you do, you have to keep moving forward

Άβαταρ μέλους
κώστας
Δημοσιεύσεις: 7665
Εγγραφή: Δευ Μαρ 20, 2017 1:05 pm
Τοποθεσία: Νέα Κηφισιά https://kostas-tzouflas2.webnode.gr/
Επικοινωνία:

Re: Το καφέ της καρδιάς μας

Δημοσίευση από κώστας » Πέμ Μαρ 11, 2021 8:36 pm

Κι΄ εγώ το παλεύω. Τι με ταξίδια, τι με μουσικές, τι με μοτίβα για ζωγραφική, τι με ποιο σοβαρά θέματα που σίγουρα απασχολούν πολλούς. Τίποτα!!! Ούτε ένα σχόλιο. Έστω και αρνητικό! Για να διαβάσει κάποιος τα όσα γράφεις, θα πρέπει πρώτα να επισκεφτεί το forum. Αν δεν, τότε δυστυχώς έπεα πτερόεντα!!!
Η μεγαλύτερη ηθική ικανοποίηση, είναι να βλέπεις τη φωτεινότητα που βγάζει ένα ευχαριστημένο πρόσωπο και να ξέρεις ότι κι΄ εσύ έχεις συμβάλλει σ΄ αυτό.

Άβαταρ μέλους
Ντιανα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 2993
Εγγραφή: Παρ Μαρ 10, 2017 8:22 pm
Τοποθεσία: στην ♥ της Ελλαδας

Re: Το καφέ της καρδιάς μας

Δημοσίευση από Ντιανα » Πέμ Μαρ 11, 2021 9:54 pm

Το ξερω Κωστα! Παλευεις περισσοτερο απο ολους :have_a_nice_day:
if you can't fly, then run.
if you can't run, then walk.
if you can't walk, then crawl.
but whatever you do, you have to keep moving forward

agathan
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 1467
Εγγραφή: Τρί Φεβ 21, 2017 3:58 am

Re: Το καφέ της καρδιάς μας

Δημοσίευση από agathan » Παρ Μαρ 12, 2021 11:58 pm

τι θετε; θετε τιποτα; :nose_pick: :emojis-11:

Άβαταρ μέλους
κώστας
Δημοσιεύσεις: 7665
Εγγραφή: Δευ Μαρ 20, 2017 1:05 pm
Τοποθεσία: Νέα Κηφισιά https://kostas-tzouflas2.webnode.gr/
Επικοινωνία:

Re: Το καφέ της καρδιάς μας

Δημοσίευση από κώστας » Σάβ Μαρ 13, 2021 9:39 am

Σήμερα έχει ήλιο. Να το τολμήσουμε για έξω;

καφέ καρδιάς.jpg
καφέ καρδιάς.jpg (392.59 KiB) Προβλήθηκε 1186 φορές
Η μεγαλύτερη ηθική ικανοποίηση, είναι να βλέπεις τη φωτεινότητα που βγάζει ένα ευχαριστημένο πρόσωπο και να ξέρεις ότι κι΄ εσύ έχεις συμβάλλει σ΄ αυτό.

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης