Ψυχοτρόπιο

Αν και πλέον θεωρείται ένα από τα συμπτώματα της σκλήρυνσης, η ψυχολογική αντιμετώπιση της ασθένειας αυτής καθεαυτής και των επιδράσεων της είναι σημαντική. Συζητήστε ότι σας προβληματίζει.
Άβαταρ μέλους
ΣοφίαΟ
Δημοσιεύσεις: 569
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 03, 2021 6:51 pm

Re: Ψυχοτρόπιο

Δημοσίευση από ΣοφίαΟ » Σάβ Αύγ 14, 2021 8:14 pm

:emojis-21: :emojis-21: :emojis-21: Δάκρυα μελαγχολίας αλλά και γλυκύτητα στην ψυχή! Ντιάνα, συνεχίζεις να εκπλήσσεις με τις επιλογές σου! Το μεγαλείο που έλεγα...

Άβαταρ μέλους
Ντιανα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 2993
Εγγραφή: Παρ Μαρ 10, 2017 8:22 pm
Τοποθεσία: στην ♥ της Ελλαδας

Re: Ψυχοτρόπιο

Δημοσίευση από Ντιανα » Σάβ Αύγ 14, 2021 10:33 pm

Σε ευχαριστω για τα καλα σου λογια Σοφια μου, μα δεν κανω τιποτα σπουδαιο....ο,τι με αγγιζει και νομιζω πως αξιζει να το δειτε, απλα το μεταφερω εδώ :emojis-8:
if you can't fly, then run.
if you can't run, then walk.
if you can't walk, then crawl.
but whatever you do, you have to keep moving forward

Άβαταρ μέλους
ΣοφίαΟ
Δημοσιεύσεις: 569
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 03, 2021 6:51 pm

Re: Ψυχοτρόπιο

Δημοσίευση από ΣοφίαΟ » Κυρ Αύγ 15, 2021 12:08 am

Κι όμως, Ντιάνα, αυτό που σε αγγίζει είναι που κάνει τη διαφορά και η έγνοια σου να το μοιραστείς με μας! Έχω την αίσθηση πως αν κάποιος γύριζε ταινία ή έγραφε βιβλίο για σένα θα έπρεπε να δανειστεί τον τίτλο της ταινίας "Ένας υπέροχος άνθρωπος". Έτσι σε νιώθω @onion24@

Άβαταρ μέλους
κώστας
Δημοσιεύσεις: 7665
Εγγραφή: Δευ Μαρ 20, 2017 1:05 pm
Τοποθεσία: Νέα Κηφισιά https://kostas-tzouflas2.webnode.gr/
Επικοινωνία:

Re: Ψυχοτρόπιο

Δημοσίευση από κώστας » Δευ Αύγ 16, 2021 4:38 pm

Και έτσι είναι!
Η μεγαλύτερη ηθική ικανοποίηση, είναι να βλέπεις τη φωτεινότητα που βγάζει ένα ευχαριστημένο πρόσωπο και να ξέρεις ότι κι΄ εσύ έχεις συμβάλλει σ΄ αυτό.

Άβαταρ μέλους
ΣοφίαΟ
Δημοσιεύσεις: 569
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 03, 2021 6:51 pm

Re: Ψυχοτρόπιο

Δημοσίευση από ΣοφίαΟ » Δευ Αύγ 16, 2021 5:02 pm

Χαίρομαι πολύ, Κώστα, που συμφωνείς μαζί μου, εσύ που είσαι παλιός στα λημέρια αυτά και γνωρίζεις καλύτερα την ομάδα. Αλλά και εγώ, αν και νέα στην παρέα, πιστεύω πως ανακαλύπτω γρήγορα τα διαμάντια! Που είναι και πολλά και παντοτινά! Αλλά σαν τ' αστέρια, κάποια λάμπουν λίγο παραπάνω...

Άβαταρ μέλους
Ντιανα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 2993
Εγγραφή: Παρ Μαρ 10, 2017 8:22 pm
Τοποθεσία: στην ♥ της Ελλαδας

Re: Ψυχοτρόπιο

Δημοσίευση από Ντιανα » Τρί Αύγ 17, 2021 12:42 pm

Βρε παιδια πραγματικα σας ευχαριστω, εχω γινει κατακοκκινη απο αμηχανια :in_love:
Αλλα μην βλεπετε ιδιοτητες που δεν εχω επειδη με συμπαθειτε...
Τι να πουμε για τον Κωστα με ολα αυτα που μοιραζεται μαζι μας και κραταει το φορουμ ζωντανο;; :have_a_nice_day:
και εσυ Σοφια που απο την πρωτη στιγμη που μπηκες εδωσες νεα πνοη, μας ξυπνησες και παλι :emojis-4:
Ολοι μας μοιραζουμε και μοιραζομαστε γιατι το αγαπαμε το φορουμ και γιατι συνταξιδευουμε με το ιδιο καραβι....κι ας ειναι σαπιοκαραβο...και ισως δεν αργει ο χρονος που θα επισκευαστει :have_a_nice_day: ;
if you can't fly, then run.
if you can't run, then walk.
if you can't walk, then crawl.
but whatever you do, you have to keep moving forward

Άβαταρ μέλους
ΣοφίαΟ
Δημοσιεύσεις: 569
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 03, 2021 6:51 pm

Re: Ψυχοτρόπιο

Δημοσίευση από ΣοφίαΟ » Τρί Αύγ 17, 2021 4:36 pm

Είπαμε, αστέρια έχω ανακαλύψει πολλά εδώ! Όλοι είστε ξεχωριστοί, ο καθένας με την ακτινοβολία του. Εσείς μου δώσατε μια άλλη οπτική... Εγώ απλώς βρήκα το θάρρος να σας ακολουθήσω, γιατί μια πρώτη εικόνα είχα από πιο παλιά. Έτσι είναι, έχουμε ανάγκη ο ένας τον άλλον σ' αυτό το μονοπάτι που διαβαίνουμε. Να είμαστε όλοι καλά!!! :grin:

Άβαταρ μέλους
κώστας
Δημοσιεύσεις: 7665
Εγγραφή: Δευ Μαρ 20, 2017 1:05 pm
Τοποθεσία: Νέα Κηφισιά https://kostas-tzouflas2.webnode.gr/
Επικοινωνία:

Re: Ψυχοτρόπιο

Δημοσίευση από κώστας » Τρί Αύγ 17, 2021 5:01 pm

Ντιανα έγραψε:
Τρί Αύγ 17, 2021 12:42 pm
Αλλα μην βλεπετε ιδιοτητες που δεν εχω επειδη με συμπαθειτε...

Δεν βλέπουμε ιδιότητες. Πράξεις και συμπεριφορές κρίνουμε!


Τι να πουμε για τον Κωστα με ολα αυτα που μοιραζεται μαζι μας και κραταει το φορουμ ζωντανο;;

Ο Κώστας κάνει το κέφι του, ασχολείται με πράγματα που του αρέσουν και τα μεταφέρει και στους άλλους.

και εσυ Σοφια που απο την πρωτη στιγμη που μπηκες εδωσες νεα πνοη, μας ξυπνησες και παλι

Αυτό να λέγεται!!!


Ολοι μας μοιραζουμε και μοιραζομαστε γιατι το αγαπαμε το φορουμ και γιατι συνταξιδευουμε με το ιδιο καραβι....κι ας ειναι σαπιοκαραβο...και ισως δεν αργει ο χρονος που θα επισκευαστει

Πετράτε, συντόμευε!
Η μεγαλύτερη ηθική ικανοποίηση, είναι να βλέπεις τη φωτεινότητα που βγάζει ένα ευχαριστημένο πρόσωπο και να ξέρεις ότι κι΄ εσύ έχεις συμβάλλει σ΄ αυτό.

Άβαταρ μέλους
ΣοφίαΟ
Δημοσιεύσεις: 569
Εγγραφή: Πέμ Ιουν 03, 2021 6:51 pm

Re: Ψυχοτρόπιο

Δημοσίευση από ΣοφίαΟ » Τρί Αύγ 17, 2021 7:20 pm

Ναι, Πετράτε, δούλευε εντατικότατα! Σε περιμένουν πώς και πώς αξιολογότατοι άνθρωποι!!! Κώστα, έχω ανακαλύψει και τη σελίδα σου ή site, δεν ξέρω πώς να το πω, αλλά αυτό είναι επουσιώδες μπροστά στην ομορφιά που συναντάς εκεί. Έχεις συμπαραστάτη που αξίζει πολλά! @onion20@

Άβαταρ μέλους
κώστας
Δημοσιεύσεις: 7665
Εγγραφή: Δευ Μαρ 20, 2017 1:05 pm
Τοποθεσία: Νέα Κηφισιά https://kostas-tzouflas2.webnode.gr/
Επικοινωνία:

Re: Ψυχοτρόπιο

Δημοσίευση από κώστας » Τρί Αύγ 17, 2021 8:59 pm

Κουβεντούλα όση θέλετε, αλλά στο καφενείο όχι εδώ!
Η μεγαλύτερη ηθική ικανοποίηση, είναι να βλέπεις τη φωτεινότητα που βγάζει ένα ευχαριστημένο πρόσωπο και να ξέρεις ότι κι΄ εσύ έχεις συμβάλλει σ΄ αυτό.

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης