Προλάβετε!!!!!!!!!!!!

Θέματα και συζητήσεις που αφορούν ανθρώπους που βρίσκονται στην προϊούσα μορφή της νόσου.
Απάντηση
Άβαταρ μέλους
κώστας
Δημοσιεύσεις: 7712
Εγγραφή: Δευ Μαρ 20, 2017 1:05 pm
Τοποθεσία: Νέα Κηφισιά https://kostas-tzouflas2.webnode.gr/
Επικοινωνία:

Προλάβετε!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από κώστας » Τετ Μάιος 02, 2018 10:59 am

Για όποιον ενδιαφέρεται, εξαιρετικά ποιοτικό και πανάλαφρο (12 Kg) αμαξίδιο σε προσφορά με μόλις 135€!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ήδη έχω πάρει ένα και σας διαβεβαιώ πως όντως είναι ποιοτικό και πανάλαφρο. Ένα πράγμα προσέξτε μόνο. Επειδή έχει συμπαγή (αλλά εξαιρετικότατα σε ποιότητα κύλισης) λάστιχα, δεν προσφέρεται για χρήση σε ανώμαλες επιφάνειες. Μέσα στο σπίτι είναι εξαιρετικό. Το κατάστημα που το πουλάει έχει ακόμα δυο τρία αμαξίδια απόθεμα σε πλάτος καθίσματος 45 εκατοστά. Νομίζω ότι σε χρώμα έχει μείνει μόνο το κόκκινο, το οποίο και να προτιμήσετε διότι δεν είναι κόκκινο ακριβώς αλλά μπορντό μεταλλικό πολύ ωραίο. Στην πραγματικότητα είναι απείρως ομορφότερο (όσο όμορφο μπορεί να είναι ένα αναπηρικό αμαξίδιο!), απ΄ ότι στην φωτογραφία. Δίνετε την παραγγελία και σε τρεις μέρες είναι στο σπίτι σας με courier και με επιπλέον χρέωση 9 €. Όποιος ενδιαφέρεται ας μου στείλει ΠΜ.


Εικόνα
Η μεγαλύτερη ηθική ικανοποίηση, είναι να βλέπεις τη φωτεινότητα που βγάζει ένα ευχαριστημένο πρόσωπο και να ξέρεις ότι κι΄ εσύ έχεις συμβάλλει σ΄ αυτό.

Άβαταρ μέλους
Ντιανα
Site Admin
Δημοσιεύσεις: 2996
Εγγραφή: Παρ Μαρ 10, 2017 8:22 pm
Τοποθεσία: στην ♥ της Ελλαδας

Re: Προλάβετε!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από Ντιανα » Τετ Μάιος 02, 2018 6:32 pm

Κωστα, στειλε μου το τηλεφωνο σε πμ
if you can't fly, then run.
if you can't run, then walk.
if you can't walk, then crawl.
but whatever you do, you have to keep moving forward

kely
Δημοσιεύσεις: 162
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 23, 2017 7:39 pm

Re: Προλάβετε!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από kely » Τετ Μάιος 02, 2018 11:01 pm

:emojis-4: και εγώ θα ήθελα το τηλέφωνο Κώστα

Άβαταρ μέλους
κώστας
Δημοσιεύσεις: 7712
Εγγραφή: Δευ Μαρ 20, 2017 1:05 pm
Τοποθεσία: Νέα Κηφισιά https://kostas-tzouflas2.webnode.gr/
Επικοινωνία:

Re: Προλάβετε!!!!!!!!!!!!

Δημοσίευση από κώστας » Σάβ Μάιος 05, 2018 8:27 pm

Μία λεπτομέρεια που ξέχασα να σας πω. Θα παρατηρήσετε στη φωτογραφία πως το αμαξίδιο έχει λίγο μεγαλύτερους τροχούς από το συνηθισμένο. Αυτό σημαίνει πάρα πολύ καλή ποιότητα κύλισης αλλά εμποδίζει λίγο στις πλαϊνές μετακινήσεις. Αν θελήσετε να μετακινηθείτε μ΄ αυτόν τον τρόπο, πρέπει να κάτσετε όσο μπορείτε πιο έξω στο κάθισμα για να παρακάμψετε τον τροχό. Δεν είναι πολύ δύσκολο αν το προσπαθείσετε δυο - τρεις φορές!

Υγ. Το αμαξίδιο είναι made in usa και δεν έχει καμία σχέση με "Κινεζιές!"
Η μεγαλύτερη ηθική ικανοποίηση, είναι να βλέπεις τη φωτεινότητα που βγάζει ένα ευχαριστημένο πρόσωπο και να ξέρεις ότι κι΄ εσύ έχεις συμβάλλει σ΄ αυτό.

Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης